Modeka


Všetko sa začalo v roku 1946, keď August Oberkönig založil v Beckume spoločnosť Beckumer Lederbekleidungswerk. Spoločnosť navrhovala, šila a predávala kožené odevy na ochranu aj každodenné použitie.

O dvadsaťštyri rokov neskôr, v roku 1970, bola na trh uvedená úplne nová značka Belmo. Ponúkal iba kožené oblečenie na motorku. Vďaka svojim štýlovým oblekom na motorku si spoločnosť Belmo rýchlo získala popularitu na nemeckom trhu s motocyklovým oblečením.

Na druhej strane, zrod značky Modeka sa odohral v roku 1985. Vtedy, na prelome 80. a 90. rokov, nadobudol trh s motocyklovým oblečením novú podobu. Hlavne vďaka neustále rastúcemu záujmu nielen o kožené, ale predovšetkým o textilné motocyklové oblečenie.

Odvtedy uplynulo niekoľko desaťročí, počas ktorých bolo (a stále je!) navrhnuté a zdokonalené motocyklové oblečenie Modeka. Vytvárame produkty s najlepším možným pomerom ceny a kvality. Záleží nám na vašej bezpečnosti a pohodlí počas jazdy na motocykli. Môžeme pokojne povedať, že naše motocyklové oblečenie bolo takmer všade na svete - samozrejme, spolu s jeho majiteľmi.

Viac ako 75 rokov skúseností, viac ako 300 rôznych produktov v aktuálnej kolekcii, 101 rôznych veľkostí, milióny spokojných používateľov po celom svete a nespočetné množstvo kilometrov, ktoré motocyklové oblečenie Modeka prešlo.

Presvedčte sa sami!